ANUNȚ PUBLIC

NR. 403/1 din 07.02.2020

ANUNŢ PUBLIC

Aducem la cunoştinţa publicului

PROIECTUL DE HOTĂRÂRE, privind aprobarea BUGETULUI COMUNEI FÂRLIUG pentru anul 2020

Pentru informaţii suplimentare, vă rugăm să contactaţi registratura primăriei comunei Fârliug.

În termen de 15 zile calendaristice de la afişare (începând cu data de 07 Februarie 2020), cei interesaţi pot trimite în scris propuneri, sugestii, opinii cu valoare de recomandare, pe adresa Primăria Fârliug, nr. 80, Județul Caraș-Severin.

Prezentul proiect de buget va suporta modificări urmare a propunerilor ce vor fi făcute cât şi a comunicărilor pe care le vom primi pentru sume defalcate din TVA.

Propunerile, sugestiile şi opiniile cu valoare de recomandare pot fi remise primăriei comunei Fârliug, în zilele de:

-        Luni, marti, miercuri şi joi între orele 8.00-16.00;

-        Vineri între orele 8.30 – 13,30;

-        pe email primariafarliug@yahoo.com

Proiectul va fi supus aprobării în ședința de lucru, ordinară, a Consiliului Local Fârliug, în data de 24. Februarie 2020.

Redactat

Secretar Comună