Proiect de Hotărâre ” Privind modificarea și completarea Hotărârii nr. 8 / 12.02.2020

06 April 2020

PROIECT DE HOTĂRÂRE Privind modificarea și completarea Hotărârii nr. 8 / 12.02.2020 cu privire la predarea către Ministerul Lucrărilor Publice, Dezvoltării și Administrației prin Compania Naţională de Investiţii “C.N.I.” S.A.,  a amplasamentului situat in sat Duleu , comuna Fârliug, jud.Caraș-Severin și asigurarea condițiilor în vederea executării obiectivului de investiţii ”Reabilitare și modernizare cămin cultural, comuna Fârliug, sat Duleu, nr.1, jud. Caraș-Severin”

Primarul comunei Fârliug, dl. Jr. BORDUZ Ioan, propune Consiliului Local al Comunei Fârliug județul Caraș-Severin, întrunit în ședința de lucru extraordinară, prezentul proiect.

Inițiator Primar

Jr. BORDUZ IOAN