Proiect HCL nr.43 Privind aprobarea Regulamentului de organizare şi funcţionare al Compartimentului de Asistenţă Socială organizat la nivelul comunei Fârliug, județul Caraș-Severin

08 July 2019

Prin proiectul de hotărâre alăturat prin care se  propune aprobarea  Regulamentului de organizare şi funcţionare al Compartimentului de Asistenţă Socială organizat la nivelul comunei Fârliug, județul Caraș-Severin, în cadrul Aparatului de specialitate al primarului comunei Fârliug, conform Anexei nr.1 care face parte integrantă din prezentul proiect de  hotărâre.

Jr.BORDUZ IOAN