Hotărârea nr. 80 / 28.11.2018 privind desemnarea viceprimarului comunei Fîrliug, d.l. Marcu Petru ca persoană responsabilă cu implementarea proiectului ”Achiziție utilaj de către U.A.T Fîrliug”

Prin prezenta , primarul comunei Fîrliug propune Consiliului Local Fîrliug desemnarea viceprimarului comunei Fîrliug, d.l. Marcu Petru ca persoană responsabilă cu  implementarea proiectului ”Achiziție utilaj de către U.A.T Fîrliug”, având drept de semnătură pentru toate documentele necesare finalizării achiziției.

În cadrul prezentei expuneri se susține necesitatea și oportunitatea proiectului, în vederea achiziționării unui utilaj multifuncțional și a atașamentelor necesare acestuia, fapt ce va conduce la extinderea și îmbunătățirea serviciilor de bază prestate comunității. Este prezentat faptul că viceprimarul comunei Fîrliug a fost participantul la toate sesiunile de pregatire pe proiect și a fost prezent la toate sesiunile de informare pe proiect.

Jr. BORDUZ Ioan